Sporseverler TV

Doğru Yorumun Adresi

En başarılı takım: Yeşilyurt

2 min read
En başarılı takım Yeşilyurt

Voleybolda bu yılın en başarılı takımı Sistem 9 Yeşilyurt Kadın Voleybol takımı oldu. Avrupa’da kupa getiren tek takım olarak büyük bir başarıya imza attı.

Voleybolseverler diğer takımlar yok mu diyecekler. Evet var bu yılı için en başarılı takım olarak nitelendirdiğimiz Sistem 9 Yeşilyurt Kadın Voleybol Takımı olduğu için. Elbette diğer yıllarda diğer takımlar bu başarılara imza attılar. Hatta voleybol takım oyunları için yurt dışında en başarılı şekilde temsil edilen bir branş. Fenerbahçe Opet, Ezcacıbaşı Vitra ve Vakıfbank bu başarıları doyasıya tattılar. Fakat bu yıl mağlubiyet yüzü görmeden büyük bir başarıya imza atan Yeşilyurt oldu. Voleybol branşında CEV Challenge Kupası’nda şampiyon olarak yüzümüzü güldürdü. Vakıfbank hem kupayı, hem de şampiyonluğu aldı. Kupada Eczacıbaşı’nı, şampiyonluk maçında Covid-19 nedeniyle maçlara çıkamayan Fenerbahçe’yi yenerek şampiyon oldu. Erkeklerde Spor Toto, Fenerbahçe HDİ’yi yenerek şampiyon olurken, Ziraat Bankkart şampiyonluk mücadelesinde yine Fenerbahçe HDİ’yi yenerek şampiyon olmayı başardı.

Değerli Sporseverler TV izleyicileri : Daha detaylı bilgi için lütfen videoları izler misiniz? Sporseverler Tv YouTube kanalımı beğenmeyi unutmayınız. Sporseverler Tv YouTube kanalıma abone olup bildirim zilini açtığınız takdirde yeni videolardan haberdar olursunuz…

About Author

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır. | AjansR | Newsphere by AF themes.