Sporseverler TV

Doğru Yorumun Adresi

Kadınlarda Vakıfbank, erkeklerde Ziraat Bankkart

2 min read
Kadınlarda Vakıfbank erkeklerde Ziraat Bankkart
Kadınlarda Vakıfbank erkeklerde Ziraat Bankkart

Kadınlar Sultanlar Ligi şampiyonu Vakıfbank olurken, erkekler AXA Sigorta Efeler Ligi şampiyonu Ziraat Bankkart oldu.

Misli.com Sultanlar Ligi final serisi beşinci karşılaşmasında Fenerbahçe Opet’i 3-0’lık setlerle mağlup eden VakıfBank, seride durumu 3-2’ye getirdi ve şampiyon oldu.

VakıfBank Spor Sarayı’nda oynanan beşinci ve son maçı Fenerbahçe Opet karşısında 25-23, 25-20 ve 25-20’lik setlerle 3-0 kazanan VakıfBank, üst üste dördüncü kez Misli.com Sultanlar Ligi şampiyonu oldu. Sarı siyahlı ekip toplamda da 13. şampiyonluğuna ulaştı.

Voleybolda AXA Sigorta Efeler Ligi play-off final serisinde Halkbank karşısında 3 maçı da kazanan Ziraat Bankkart, 2021-2022 sezonunun şampiyonu oldu.

Ziraat Bankkart, AXA Sigorta Efeler Ligi play-off final serisinde Halkbank karşısında 3 maçı da kazanarak, geçen sezonun ardından bu yıl da şampiyonluk ipini göğüsledi.

Tek şampiyonluğunu geçen sezon yaşayan başkent temsilcisi, Halkbak karşısında üst üste ikinci zafer için mücadele etti.

Halkbank’ı ilk iki maçta da 3-1’lik skorlarla yenen Ziraat Bankkart, serinin üçüncü müsabakasında rakibi karşısında 3-0 kazanmayı başardı ve mutu sona ulaştı.

Değerli Sporseverler TV izleyicileri : Daha detaylı bilgi için lütfen videoları izler misiniz? Sporseverler Tv YouTube kanalımı beğenmeyi unutmayınız. Sporseverler Tv YouTube kanalıma abone olup bildirim zilini açtığınız takdirde yeni videolardan haberdar olursunuz.

About Author

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır. | AjansR | Newsphere by AF themes.