Sporseverler TV

Doğru Yorumun Adresi

Masa Tenisi’nde çifte şampiyonluk

2 min read
Masa Tenisi'nde çifte şampiyonluk
Masa Tenisi'nde çifte şampiyonluk

Fenerbahçe Kadın ve Erkek Masa Tenisi Takımları, Süper Lig’de 2023-2024 sezonunu şampiyonlukla tamamladılar.
Bursa Büyükşehir Belediyesi Fethiye Spor Salonu’nda oynanan Masa Tenisinde Süper Lig 2023/24 sezonu 28-29 Mayıs tarihlerinde yapılan play-off 4’lü final müsabakalarıyla sona erdi.

4’lü finalde 3’te 3 yapan Fenerbahçe Kadın Masa Tenisi Takımımız ligdeki 17. şampiyonluğunu elde ederken, Erkek Takımımız ise ligdeki 7. şampiyonluğunu göğüsledi.

Gülpembe Özkaya, Özge Yılmaz, Zeynep Duran, Betül Nur Kahraman ve Shima Safaei’den oluşan Fenerbahçe Kadın Masa Tenisi Takımı 4’lü final etabının ilk gününde Ankara ekibi Tigem Spor’u ve Balıkesir’den Bupiliç Spor’u 3-2 yendi. Kadın Takımımız ikinci gün ise Bursa Büyükşehir Belediye Spor’u 3-1 mağlup etti ve 4’lü finalde 3’te 3 yaparak Masa Tenisi’nde Süper Lig 2023-24 sezonunu şampiyon tamamladı.

Hakan Işık, İbrahim Gündüz, Bilal Selim Tok, Ahmet Berk Tükenmez ve Hamidreza Taherkhani’den oluşan Fenerbahçe Erkek Masa Tenisi Takımı 4’lü final etabının ilk gününde Kocaeli KBS ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü’nü 3-1 yendi. Erkek Takımımız ikinci gün ise Adana Çiltar Masa Tenisi İhtisas’a 3-2 mağlup olmasına rağmen averajla Süper Lig 2023-24 sezonunu şampiyon tamamladı.

Fenerbahçe Kadın ve Erkek Takımları maçların ardından düzenlenen törenle madalyalarını ve kupalarını aldılar.

About Author

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır. | AjansR | Newsphere by AF themes.