Sporseverler TV

Doğru Yorumun Adresi

661.Tarihi Kırkpınar Yağlı Pehlivan Güreşleri

2 min read
661.Tarihi Kırkpınar Yağlı Pehlivan Güreşleri
661.Tarihi Kırkpınar Yağlı Pehlivan Güreşleri

661.kez düzenlenecek olan Tarihi Kırkpınar Yağlı Pehlivan Güreşleri başlıyor. 1 Temmuz’da er meydanına çıkacak olan pehlivanlar, 3 Temmuz günü başpehlivanın belirleneceği final müsabakası ile sona erecek. Geçtiğimiz yıl başpehlivanlık mücadelesinde Ali Gürbüz rakibi İsmail Koç’u yenerek 660. Tarihi Kırkpınar Yağlı Pehlivan Güreşleri’nin başpehlivanı olmuştu. Gürbüz bu yıl düzenlenecek 661. Tarihi Kırkpınar Yağlı Pehlivan Güreşleri’ni kazanırsa altın kemerin sürekli sahibi olacak.

661.Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri 29 Haziran 2022 ve 30 Haziran 2022 tarihlerinde saat 09.00 ve 17.00 arasında yapılacak boy ayrımları ile başlayacak. Güreşler 1 Temmuz’da başlayıp, 3 Temmuz’da yapılacak olan başpehlivanlık final karşılaşması ile sona erecek.

Bu arada, bu yıl yapılacak olan Tarihi Kırkpınar Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde 29-30 Haziran 2022  tarihlerinde yapılacak boy ayrımı ve kayıtlar sırasında, Türkiye Güreş Federasyonu’nun almış olduğu karara göre, pehlivanlar yalnızca 2022 yılı vizeli lisansları ile kayıt yaptırabilecektir.

Bu yıl 661. Tarihi Kırkpınar Yağlı Pehlivan Güreşleri’ni TRT Spor naklen yayınlayacak.

Değerli Sporseverler TV izleyicileri : Daha detaylı bilgi için lütfen videoları izler misiniz? Sporseverler Tv YouTube kanalımı beğenmeyi unutmayınız. Sporseverler Tv YouTube kanalıma abone olup bildirim zilini açtığınız takdirde yeni videolardan haberdar olursunuz.

About Author

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır. | AjansR | Newsphere by AF themes.