Sporseverler TV

Doğru Yorumun Adresi

Ali Gürbüz’de bir sorun mu var?

2 min read
Yeni yılımız kutlu olsun...

Yağlı güreşin değerli Başpehlivanlarından Ali Gürbüz geçtiğimiz sezonu yaptığı güreşlerde bir türlü beklenen randımanı veremedi. Nedendir bilinmez ama bir sorun olduğu kanısına vardık. Sanki güreşe küsmüş gibi veya bir sakatlığı mı var. Nedendir bilinmez daha önce yaptığı karşılaşmalardaki ahengi bir türlü göremedik.

Daha önce Altın Kemer ile ilgili sorunlardan mıdır nedendir bilinmez ama bir durgunluk görünüyor. Bunu yağlı güreş sevenler de söylüyor. Ali Gürbüz daha önce üst üste kazandığı altın kemer yıllarında muhteşem bir performans gösteriyordu. Ama geçtiğimiz sezon yaptığı yağlı güreş müsabakalarında bir türlü istenilen performansı gösteremedi. Ya bir sakatlık sorunu var ya da güreşe küstü mü pek anlamadığımız bir sıkıntı olduğu kesin. Tabii kendisi ile bu konuyu konuşmak gerekiyor. Fakat bizim dışarıdan gözlemlediğimiz kadarıyla bir sıkıntı olduğu kesin.

Sanıyorum bu kış sezonunda iyi bir hazırlık ile Nisan ayında başlayacak yağlı güreşlerde büyük bir ivme kazanacaktır diye bekliyoruz. Eğer bir sakatlığı varsa geçtiğimiz yılı fazla riske girmeden tamamlamayı başardı. 2018 sezonunda birbirinden güzel güreşler çıkarmasını bekliyoruz. Çünkü Ali Gürbüz gerçekten bir ekol. Umut ediyoruz ki, gelecek sezon iyi bir hazırlık sonunda çok iyi güreşler çıkaracağına eminim. Hatta Kırkpınar’ın favori isimlerinden biri de Ali Gürbüz.

Taraftar da onu çok destekliyor. Gittiğimiz güreşlerde gördüğümüz bu. Fakat Ali Gürbüz’ün görünen bu sorunu umarım bu sezon yaşanmaz ve taraftarın istediği güreşleri sergileyerek Başpehlivanlıkları kazanır.

Bu arada dünya evine giren Ali Gürbüz’ü tebrik eder. Bir ömür boyu mutluluk dileriz. Yeni sezonda başarılar dileğiyle…

About Author

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır. | AjansR | Newsphere by AF themes.