Sporseverler TV

Doğru Yorumun Adresi

Ankaragücü 1. Lig’de

2 min read
Ankaragücü 1. Lig'de
Ankaragücü 1. Lig'de

Başkent temsilcilerinden MKE Ankaragücü ne yazık ki TFF 1. Lig’e düştü.

Sarı-Lacivertli Başkent temsilcisi Ankaragücü de ligden düşerken, Başkent’in Süper Lig’de temsilcisi kalmadı. En kısa zamanda Süper Lig’e yükselmesi gerekiyor.

Başkent’i Süper Lig’de temsil edecek hiçbir takım yok. Her ikisinin de düşmesi kötü oldu. İstikrarsızlık başarısızlığı getirdi.

Gerçeği söylemek gerekirse, kazanılamayacak maçları kazanırken, kolay maçları kaybetti. Hikmet Karaman yönetiminde bir hava yakalamıştı. Çok havalanınca işe yaramadı.

Biraz da temkinli olmak gerekiyor. Bunun için kadro ve yönetim istikrarı da şart. Bu kadar teknik direktör değişikliği yapılan bir takımın bunu bile başarması mucize.

Ne yazık ki, tüm takımların sorunu Ankaragücü’nün de sorunu. İstikrar olmadan başarı gelmez. Bir teknik direktör ile uzun süreli anlaşma yapılmalı ve buna göre kadro yapılanması yapılmalı…

Değerli Sporseverler TV izleyicileri : Daha detaylı bilgi için lütfen videoları izler misiniz? Sporseverler Tv YouTube kanalımı beğenmeyi unutmayınız. Sporseverler Tv YouTube kanalıma abone olup bildirim zilini açtığınız takdirde yeni videolardan haberdar olursunuz…

About Author

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır. | AjansR | Newsphere by AF themes.