Sporseverler TV

Doğru Yorumun Adresi

Fenerbahçe bunu başaramıyor

2 min read
Fenerbahçe bunu başaramıyor
Fenerbahçe bunu başaramıyor

Fenerbahçe Safiport Kadın Basketbol Takımı tarihinde 8 kez Euro League Women Final Four’a kalma başarısı gösterdi. Bir yenisini de bu yıl yaptı. Ama yine şampiyon olmayı başaramadı. 4 kez oldu final kaybediyor. Bu yıl da Sapron Basket’e 60-55 yenilerek bir kez daha final kaybetmiş oldu ve Avrupa ikincisi oldu.

Fenerbahçe Safiport Kadın Basketbol Takımı, Fenerbahçe’nin ev sahipliğinde düzenlenen EuroLeague Women Final Four yarı final maçında USK Prag ile karşılaştı. Üçüncü çeyreğin ortalarında Amanda Zahui’nin liderliğinde başlayan muhteşem geri dönüşle Çekya ekibini 83-74 yenerek, adını 4. kez finale yazdırdı.

EuroLeague Women Final Four finalinde Macaristan temsilcisi Sopron Basket ile Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda oynadığı mücadelede gereken performansı gösteremedi. Karşılaşmayı 60-55 kaybeden Fenerbahçe Safiport Kadın Basketbol Takımı, Avrupa ikincisi oldu.

EuroLeague Women Final Four Üçüncülük/Dördüncülük maçındaysa ZVVZ USK Prag’ı 71-59 mağlup eden Perfumerias Avenida ise organizasyonu üçüncü olarak tamamlamayı başardı.

Değerli Sporseverler TV izleyicileri : Daha detaylı bilgi için lütfen videoları izler misiniz? Sporseverler Tv YouTube kanalımı beğenmeyi unutmayınız. Sporseverler Tv YouTube kanalıma abone olup bildirim zilini açtığınız takdirde yeni videolardan haberdar olursunuz.

About Author

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır. | AjansR | Newsphere by AF themes.