Sporseverler TV

Doğru Yorumun Adresi

Geçen yıldan başlayan ilerleme devam ediyor

3 min read
Geçen yıldan başlayan ilerleme devam ediyor
Yeni yılımız kutlu olsun...

Geçtiğimiz yıl Avrupa temsilcileri Fenerbahçe, Başakşehir, Sivasspor ve Trabzonspor ülke puanına katkıda bulunmuşlardı. Bu yılda Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ve Adana Demirspor ülke puanına katkıda bulunmaya çalışıyorlar.

Özellikle Fenerbahçe ve Galatasaray rekabeti işin inada binmesi sonucu daha fazla puanı kim sağlayacak davasını da başlattı. Fenerbahçe geçtiğimiz yıldan itibaren kaldığı yerden devam ederken, Galatasaray da ondan geri kalmamak için işi inada bindirdi. Her iki takımın rekabeti burada da devam edecek gibi. Hatta öyle bir kadro kurdular ki, kupaların adayları haline geldiler. Tabii çalışmadan ve mücadele etmeden hiçbir başarı gelmez.

Yine Beşiktaş ve Adana Demirspor da bu yarıştan geri kalmıyorlar. Son iki turda başarılı sonuçlara imza atmayı başardılar. 4 takım da tur atlamayı başardı. Fenerbahçe tarihi rekorlarla turu geçmeyi başardı. Hatta her iki turda 15 gol atıp 1 gol yedi. Muhteşem bir yükseliş var bunun mayıs ayına kadar sürmesini diliyoruz.

Eğer bu şekilde devam ederlerse Avrupa’da ülke puanımız istenilen seviyeye gelecek ve Avrupa kupalarına eleme yapmadan gitmeyi başaracağız herhalde. Biz bugün böyle gördük ve yazdık. Takımlar hemen havaya girdikleri için sürekli başarı gelmiyor. Bunun için sezon onuna kadar istikrar sağlanması gerekiyor. Sonuna kadar mücadele etmek ve başarmak gerekiyor. Kime iyi dersek, hemen hata yapmaya başlıyor. Bunu daha önceki senelerde yaşadık. Bakalım bu sezon nasıl bir performans sergileyecekler. Hep birlikte göreceğiz.

İnşallah daha iyi sonuçlar alırız. Ama bunun için çok çalışmamız ve havaya girmememiz gerekiyor. İstikrarlı sonuçlar alarak daha başarılı sonuçlar alarak ülke puanını yükseltmeye devam edeceğiz diye düşünüyorum. Tabii bizim düşünmemiz yeterli değil, Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ve Adana Demirspor daha iyi çalışması ve başarılı sonuçlar almaya devam etmesi gerekir. Kadrolar iyi bu sonuçları alabilecek kapasiteye sahip takımlarımız. Tek sorun dikkatli olarak, daha çok çalışarak başarılı sonuçlara imza atmak gerekiyor.

Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ve Adana Demirspor’da rakipleri karşısında başarılar diliyoruz. Dileriz, finaller ve kupalara kadar başarılı sonuçlar almaya devam ederler.

About Author

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır. | AjansR | Newsphere by AF themes.