Sporseverler TV

Doğru Yorumun Adresi

Karagücü buluşması 4.’sü Eskişehir’de düzenlendi

2 min read
Karagücü buluşması 4.'sü Eskişehir'de düzenlendi
Karagücü buluşması 4.'sü Eskişehir'de düzenlendi

Birinci Ordu Karagücü sporcularının geleneksel hale gelen ve 4.’sü Eskişehir Ali Güven Uygulama Oteli’nde 29 Haziran 2024 Cumartesi günü gerçekleştirildi.

Güreş sevdalısı Emekli Hava Astsubay Osman İlker Çelik’in organize ettiği eski 1. Ordu Karagücü sporcularının buluşması renkli anlara sahne oldu. İlk gün kısa bir Eskişehir gezisi de düzenlendi.

Öncelikle sporcuların buluşması ve fotoğraf çekimleri ve sohbetler yapıldı. Daha sonra akşam yemeği yenildi.

Yemekten sonra ödül töreninde sporcular hem anılarını tazeledi, hem de hasret giderdi.

Akşam yemeğinden sonra ödül törenine geçildi. Ödülleri Olimpiyat ve Dünya Şampiyonu Mahmut Demir ve Eskişehirspor Kulubü eski başkanı ve Kulüpler Birliği Başkanı Hallil Ünal takdim etti.

Aynı zamanda ödül töreninden sonra kendi müziklerini kendilerinin yaptığı eğlence eşliğinde eğlendiler.

Karagücü sporcularından ödül alan isimler: Kaptan Teyfik Tirki, İrfan Günseven, Haluk Şahin, Hasan Ölmez, Abdullah Yörüker, İbrahim Kaplan, Sefer Özyazıcı, Gülşah Aşçıoğlu, Kemal Koyun, Eyüp Sönmez, Necmi Fazlıoğlu, İbrahim Girgir, Ata Karataş, Yusuf Yurteri, Mücahit Güngör, Haydar Karataş, Ahmet Köse, Esat Metin ve Eşi, Osman İlker Çelik, İbrrahim Güveç, İbrrahim Bozdağ, Mehmet Güçlü, Erkan Uysal, Bünyamin Emik, Sercan Ergin, Başpehlivan Mehmet Keçeatak, Olimpiyat ve Dünya Şampiyonu Mahmut Demir, Mehmet Çebi, Üzeyir Çalık ve Rıza Yıldırım’a plaket ve madalyaları takdim edildi.

Pazar günü ise Eskişehir turu düzenlendi. Eskişehir Türk Medeniyetleri Müzesi, Eskişehir Müzesi, Eskişehir Parkı, Porsuk Çayı ve Devrim Otomobili gibi yerler gezildi.

About Author

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır. | AjansR | Newsphere by AF themes.