Sporseverler TV

Doğru Yorumun Adresi

Kasımpaşa son anda kurtardı

2 min read
Kasımpaşa son anda kurtardı
Kasımpaşa son anda kurtardı

Kasımpaşa her yıl olduğu gibi bu yıl da son anda düşmekten kurtuldu. Her yıl böyle devam ediyor bakalım gelecek yıl ne olacak?

Lige Mehmet Altıparmak ile başlayan ve ilerleyen haftalarda teknik direktörün işine son veren Kasımpaşa, bu kez göreve İrfan Buz’u getirdi.

İlerleyen haftalarda bu kez eki teknik direktörü Fuat Çapa ile anlaştı. Bu kez o da olmadı Fatih Karagümrük eski teknik direktörü Şenal Can’ı göreve getirdi ve ligi böyle bitirdi.

İyi bir kadrosu olmasına rağmen, bir türlü istikrarı yakalayamayan Kasımpaşa. Adeta bir teknik direktör kıyım makinası gibi. Eğer teknik direktörler kötü ise daha önce sizi kurtaran bunlar ise neden tekrar çağırırsınız. Anlamak mümkün değil.

Geçen yıl iyi olan bu yıl kötü oluyor. Futbolda da istikrar yok. Teknik direktörde de, futbolcuda da. Neden uzun süreli anlaşmalar yapılıp istikrarlı sonuçlar alınmıyor. Çünkü hedef yok!..

Değerli Sporseverler TV izleyicileri : Daha detaylı bilgi için lütfen videoları izler misiniz? Sporseverler Tv YouTube kanalımı beğenmeyi unutmayınız. Sporseverler Tv YouTube kanalıma abone olup bildirim zilini açtığınız takdirde yeni videolardan haberdar olursunuz…

About Author

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır. | AjansR | Newsphere by AF themes.