Sporseverler TV

Doğru Yorumun Adresi

Milli Takımdan hezimet!..

2 min read
Milli Takımdan hezimet!..
Milli Takımdan hezimet!..

A Milli Takım Dünya Kupası elemelerinde 3 maç yaptı 1 galibiyet, bir beraberlik ve bir de 6-1’lik mağlubiyet aldı.

Bu milli takımı anlamak mümkün değil. Bir bakıyorsunuz yenilmeyecek rakipleri yeniyor. Bir bakıyorsunuz fark yiyor. Bu nasıl bir iş anlamak mümkün değil. Fark atması gereken takım karşısında daha zorlanıyor.

Avrupa Şampiyonası’nda yaşattığı şoku hala üzerimizden atamamışken bir de farklı Hollanda mağlubiyeti ile sarsıldık. Bu kadar iyi bir kadronun bu kadar beceriksizce işler yapmasını anlamak mümkün değil.

Bizi yanıltan da işte bu durum. Bir türlü istikrar yakalayamadı. Daha önceki yıllarda oynadığı maçlarda da aynı şekilde. Şimdi de aynı şekilde. Şöyle rahat rahat bir turnuvaya gidemiyoruz. Bir bakıyorsunuz farklı galibiyetler evet işte tamam diyoruz. Ama bir de ne görelim bir başka maçta umulmadık bir takıma mağlup olması veya berabere kalması anlaşılır gibi değil.

Bir istikrar lütfen!.. Bunu sağlayın hemen her takımı yenecek güçtesiniz. Ama neden olmuyor bunu bir türlü çözemedik. Teknik direktör değişiklikleri de yapıldı olmadı. Şu andaki teknik direktörümüz ile Dünya 3.’lüğü yaşamadık mı? Ama ne olduysa anlamak mümkün değil aynı teknik direktörle hezimetler ve şoklar yaşamaya devam ediyoruz. Acaba diyorum yaşlılık sendromu mu? Anlamak mümkün değil. Kadro genç iş yapar ama bir türlü istikrarı yakalayamıyoruz.

3 maç 3 gün ara ile yaptık. İlk maçta Karadağ ile 2-2 berabere kalırken, Cebelitarık takımını 3-0 yenmeyi başardık.

Evet düzeldi diye beklerken bir de ne görelim 6-1’lik Hollanda mağlubiyeti. Bu takımı biz daha önceki maçta yenmeyi başarmadık mı? Aynı takım değil mi ne oldu şimdi? Hadi gol atamıyorsun bari gol yeme ne olursun. Bunu da başaramadık. Hem de bizi evire çevire yendiler ne yazık ki!..

Değerli Sporseverler TV izleyicileri : Daha detaylı bilgi için lütfen videoları izler misiniz? Sporseverler Tv YouTube kanalımı beğenmeyi unutmayınız. Sporseverler Tv YouTube kanalıma abone olup bildirim zilini açtığınız takdirde yeni videolardan haberdar olursunuz…

About Author

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır. | AjansR | Newsphere by AF themes.