Sporseverler TV

Doğru Yorumun Adresi

Sivasspor’un şampiyon olmaya niyeti yok!..

2 min read
Sivasspor'un şampiyon olmaya niyeti yok!..
Sivasspor'un şampiyon olmaya niyeti yok!..

Sivasspor son yılların en başarılı takımlarından biri. Fakat şampiyon olmak gibi bir niyeti ne yazık ki yok!..

Çünkü tam şampiyonluk potasına giriyor. Fakat ne oluyorsa oluyor. Son iki hafta kala şampiyonluk ipini göğüslemek yerine rakiplerine hediye ediyor.

Geçen yıl ve ondan önceki yıllar ligin en iyi futbol oynayan takımlarından biri idi. Hatta Rıza Çalımbay yönetiminde şampiyon olacak takımın yolu öncelikle Sivas’tan geçer olayını ispatlamış oldular. Hatta Avrupa Kupaları’nda çok başarılı sonuçlar elde ederken, diğer taraftan ligde düşme potasına kadar gerilediler.

Ne zaman ki, Avrupa macerası sona erdi. Sivasspor adeta atağa kalktı ve ligin zirvesini zorlamaya başladı. Hatta şampiyonluk mücadelesi veren bütün takımalar de çelme vurmayı ihmal etmedi.

Fakat kedi de şampiyon olmaya niyetli değil. Aslında Sivasspor 7. büyük olabilir. Olmaması için bir sorun da yok. Fakat ne yazık ki, bu yükü taşımak istemiyor. Biraz olsun çaba gösterseler ligi ikinci bitirdikleri yıl gibi şampiyon dahi olabilirler. Sivasspor’un bu kapasitesi var. Yeter ki, istesin…

Değerli Sporseverler TV izleyicileri : Daha detaylı bilgi için lütfen videoları izler misiniz? Sporseverler Tv YouTube kanalımı beğenmeyi unutmayınız. Sporseverler Tv YouTube kanalıma abone olup bildirim zilini açtığınız takdirde yeni videolardan haberdar olursunuz…

About Author

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır. | AjansR | Newsphere by AF themes.