Sporseverler TV

Doğru Yorumun Adresi

2. Şahinbey Yağlı Pehlivan Güreşleri Başpehlivanı Ali Gürbüz

6 min read
2. Şahinbey Yağlı Pehlivan Güreşleri Başpehlivanı Ali Gürbüz
2. Şahinbey Yağlı Pehlivan Güreşleri Başpehlivanı Ali Gürbüz

Türkiye Yağlı Güreş Ligi 2. Haftası Gaziantep 2. Geleneksel Şahinbey Belediyesi Yağlı Pehlivan Güreşleri finalinde rakibi Cengizhan Şimşek’i yenen Ali Gürbüz Baş Boy 1.’si olmayı başardı.

Baş Boy kürsü:
1. Ali Gürbüz
2. Cengizhan Şimşek
3.1. Enes Doğan
3.2. Yusuf Can Zeybek

MİNİK BİR BOYU (63 kişi)
Sıra Adı Soyadı İli Kulübü Puanı
1 MUHSİN ÖZDİL KAHRAMANMARAŞ GÖKSUN YATILI BÖLGE SPOR KULÜBÜ 14
2 İSLAM KORT BATMAN BATMAN PETROL S.K 10
3 MEHMET ALİ KUYUCU KAHRAMANMARAŞ FERDİ 8
3 BERAT YILDIRIM BATMAN BATMAN PETROLSPOR S.K 8
5 OĞUZ KAAN GÜL KAHRAMANMARAŞ FERDİ 6
6 MUSTAFA BAĞCI GAZİANTEP GAZİANTEP BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 6
7 ARDA KURT KAHRAMANMARAŞ GÖKSUN YATILI BÖLGE SPOR KULÜBÜ 6
8 SERHAT EFTEKİN BATMAN BATMAN PETROLSPOR S.K 6

 

             MİNİK İKİ BOYU (60 kişi)
Sıra Adı Soyadı İli Kulübü Puanı
1 YAŞAR EROL KAHRAMANMARAŞ DULKADİROĞLU GÜREŞ S.K 14
2 MEHMET AYDOĞAN KAHRAMANMARAŞ FERDİ LİSANS 10
3 AYDIN ÇELİK BATMAN BATMAN PETROLSPOR S.K 8
3 MUHAMMET MUSTAFA KAYA GAZİANTEP GAZİANTEP BELEDİYE S.K 8
5 HÜSEYİN DEMİR GAZİANTEP FERDİ 6
6 SALİH ANIL KILIÇ KAHRAMANMARAŞ FERDİ LİSANS 6
7 FERHAT ÇETİN BATMAN BATMAN PETROLSPOR S.K 6
8 KAZIM YERAL HATAY BEZGE GENÇLİKSPOR 4

 

             TEŞVİK BİR BOYU (37 kişi)
Sıra Adı Soyadı İli Kulübü Puanı
1 METİN ŞAHİN GAZİANTEP FERDİ 12
2 İBRAHİM BERA KIVRAK KAHRAMANMARAŞ FERDİ LİSANS 8
3 YUSUF MİRAÇ ÇAYIR GAZİANTEP GAZİANTEP BELEDİYE S.K 6
3 HAMZA OK HATAY FERDİ LİSANS 6
5 MUHAMMED ALBAYRAK HATAY FERDİ LİSANS 6
6 ALİ SERKAN SERPİCİ GAZİANTEP GAZİANTEP BELEDİYE S.K 4
7 YAHYA DENİZ GAZİANTEP FERDİ 4
8 ALİ İLİK BATMAN BATMAN PETROL S.K 6

 

             TEŞVİK İKİ BOYU (39 kişi)
Sıra Adı Soyadı İli Kulübü Puanı
1 CEMİL EFETÜRK BATMAN BATMAN PETROL S.K 12
2 MUHSİN ALP KIVRAK KAHRAMANMARAŞ FERDİ LİSANS 10
3 MUHAMMED MUSTAFA ALPAR BATMAN BATMAN PETROL S.K 6
3 YUSUF EREN KAPLAN KAHRAMANMARAŞ FERDİ LİSANS 6
5 ABDULLAH EKİNCİ GAZİANTEP FERDİ 6
6 DOĞUKAN GÖREN GAZİANTEP FERDÎ 4
7 ENGİN SERİN KAHRAMANMARAŞ FERDİ 6
8 YAKUP KOŞAR HATAY BEZGE GENÇLİK VE S.K 6

 

             TOZKOPARAN BOYU (114 kişi)
Sıra Adı Soyadı İli Kulübü Puanı
1 VOLKAN BİLGİN TOKAT FERDİ LİSANS 15
2 FAHRETTİN ADİL ÇELİK SAKARYA SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K 11
3 POYRAZ BİLGİN TOKAT FERDİ LİSANS 9
3 EMRE BARAN MUĞLA FERDİ LİSANS 9
5 MUSTAFA YANMAZ YALOVA FERDİ LİSANS 6
6 TUĞRUL DEMİRCİ KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 7
7 ENES FAİK CANAVARCI MUĞLA FERDİ LİSANS 7
8 EYMEN AKBULUT BURSA FERDİ LİSANS 6

 

             AYAK BOYU (138 kişi)
Sıra Adı Soyadı İli Kulübü Puanı
1 MUSTAFA YILDIZ ANTALYA FERDİ LİSANS 14
2 KEREM UYGUN KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 10
3 ÖMER GÜL KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 8
3 ZEKİ ALP BULUT ANTALYA FERDİ LİSANS 9
5 HASAN HÜSEYİN ÇAKIRKAYA KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KAĞITSPOR 6
6 ARDA PAF ANTALYA FERDİ LİSANS 6
7 FERHAT DUMAN SAKARYA SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K 7
8 İBRAHİM GÜNDOĞDU ANTALYA FERDİ LİSANS 6
      DESTE KÜÇÜK BOYU (156 kişi)
Sıra Adı Soyadı İli Kulübü Puanı
1 NECİP BÜLBÜL BALIKESİR BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ 14
2 SERHAT ABAY DENİZLİ FERDİ LİSANS 10
3 BARIŞ KEMAL YİĞİT KOCAELİ İZMİT BELEDİYE S.K 8
3 CİHAT DUR AFYON AFYONKARAHİSAR YEŞİLAY S.K 9
5 ENES OLGUN YALOVA FERDİ LİSANS 6
6 EBUL FARUK ÇAKIR ANTALYA FERDİ LİSANS 6
7 EMİRHAN GİRAL İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYESPOR KULÜBÜ 6
8 FERHAT YİĞİT ÇORUM FERDİ LİSANS 6

 

             DESTE ORTA BOYU (122 kişi)
Sıra Adı Soyadı İli Kulübü Puanı
1 CANER ARSLAN İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYESPOR KULÜBÜ 15
2 ÖZER ÖZGÜR ASLAN ANKARA ASKİ S.K 11
3 İSMAİL SAİT IŞIKLI ANKARA FERDİ LİSANS 9
3 ARDA ERKAN AVCUOĞLU İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYESPOR KULÜBÜ 9
5 SERKAN TARIM İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYESPOR KULÜBÜ 7
6 HÜSEYİN ÇAKIR KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 7
7 İSMET CAN KIZILTAŞ ANTALYA FERDİ LİSANS 7
8 FURKAN ELAGÖZ BALIKESİR BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ 7

 

             DESTE BÜYÜK BOYU (99 kişi)
Sıra Adı Soyadı İli Kulübü Puanı
1 MİKRAİL BİLEN BURSA BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KLÜBÜ 15
2 BİLAL TAHA ÇOŞAR KOCAELİ GÖLCÜK BELEDİYE S.K 10
3 İLHAN YAĞAN BURSA BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K 9
3 OĞULCAN YURDAKUL İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYESPOR KULÜBÜ 9
5 BATUHAN ŞAHİN LAİK ÇORUM FERDİ LİSANS 6
6 ZİYA ALP SELVİ ANTALYA FERDİ LİSANS 6
7 KEMAL MISIRCI YALOVA FERDİ LİSANS 6
8 MELİH ÖZDEMİR MANİSA YUNUS EMRE BELEDİYE S.K 7

 

             KÜÇÜK ORTA KÜÇÜK BOYU (220 kişi)
Sıra Adı Soyadı İli Kulübü Puanı
1 ÖMER BULUT ANTALYA MCM ÖZPARLAR S.K 15
2 ALİ KAN ANTALYA SERİK BELEDİYE S.K 11
3 YUSUF İSLAM TAŞ İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYESPOR KULÜBÜ 9
3 EROL BURSA ANTALYA FERDİ LİSANS 8
5 BİLAL KAHRAMAN BURSA BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 7
6 GÖRKEM YASİN ŞEFİK ANTALYA FERDİ LİSANS 7
7 ALPER ÖNAL ANTALYA FERDİ LİSANS 7
8 HAKAN KARATAŞ ANTALYA FERDİ LİSANS 7

 

             KÜÇÜK ORTA BÜYÜK BOYU (82 kişi)
Sıra Adı Soyadı İli Kulübü Puanı
1 SİNAN YILDIZ KOCAELİ FERDİ LİSANS 14
2 YUSUF KIRAT ANKARA ASKİ S.K 10
3 KEMAL BERKE KAYA ANKARA ASKİ. S. K 8
3 ENES ÖZBEK KOCAELİ GÖLCÜK BELEDİYE S.K 9
5 HÜSEYİN COŞKUN ANTALYA ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ S.K 7
6 MURAT ÖZKAPLAN KOCAELİ FERDİ LİSANS 7
7 SALİHCAN GÖKÖZKUT KOCAELİ FERDİ LİSANS 6
8 ADİL BİLGİN YALOVA FERDİ LİSANS 6

 

             BÜYÜKORTA BOYU (93 kişi)
Sıra Adı Soyadı İli Kulübü Puanı
1 CELAL BAYAR ÇİLENKER ANTALYA SERİK BELEDİYE S.K 14
2 BATUHAN GÜZEL ANTALYA MCM ÖZPARLAR S.K 11
3 BEKİR CAN ÖZTURGUT BURSA FERDİ LİSANS 8
3 İLKER DURMUŞ ANTALYA FERDİ LİSANS 8
5 OSMAN HAZAR SAKARYA SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K 7
6 YUSUF ERDOĞAN SAKARYA SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K 7
7 SEMİH ARSLAN ÇANAKKALE FERDİ LİSANS 7
8 EFE ATABEY ANKARA ASKİ S.K 6

 

             BAŞALTI BOYU (89 kişi)
Sıra Adı Soyadı İli Kulübü Puanı
1 ERKAN TAŞ İSTANBUL FERDİ LİSANS 15
2 KEMAL ŞAHİN SAMSUN FERDİ LİSANS 11
3 EMİRHAN ERGİN BALIKESİR FERDİ LİSANS 8
3 KEREM KAHYA KOCAELİ FERDİ LİSANS 9
5 ENGİNCAN AKŞİT ANTALYA FERDİ LİSANS 7
6 BAYRAM ARSLANTAŞ ANTALYA SERİK BELEDİYE S.K 6
7 SERHAT ELVAN ANTALYA FERDİ LİSANS 6
8 RIZA DURMUŞ ANTALYA FERDİ LİSANS 6

 

             BAŞ BOYU (75 kişi)
Sıra Adı Soyadı İli Kulübü Puanı
1 ALİ GÜRBÜZ ANTALYA FERDİ LİSANS 14
2 CENGİZHAN ŞİMŞEK ANTALYA FERDİ LİSANS 11
3 ENES DOĞAN ANTALYA FERDİ LİSANS 9
3 YUSUF CAN ZEYBEK ANTALYA FERDİ LİSANS 8
5 MUSTAFA BATU ANTALYA FERDİ LİSANS 6
6 BEKİR ERYÜCEL ÇORUM FERDİ LİSANS 6
7 FEYZULLAH AKTÜRK BURSA FERDİ 7
8 SERHAT BALCI İSTANBUL FERDİ LİSANS 6

About Author

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır. | AjansR | Newsphere by AF themes.