Sporseverler TV

Doğru Yorumun Adresi

3. Karagücü Sporcularının Geleneksel buluşması gerçekleştirildi

2 min read
3. Karagücü Geleneksel buluşması gerçekleştirildi
3. Karagücü Sporcularının Geleneksel buluşması gerçekleştirildi

Birinci Ordu Karagücü sporcularının geleneksel hale gelen ve 3.’sü Denizli Pamukkale Karahayıt Uygulama Oteli’nde 29 Nisan 2023 Cumartesi günü gerçekleştirildi.
Eski Karagücü sporcularının buluşması renkli anlara sahne oldu. Öncelikle sporcuların bulaşması ve fotoğraf çekimleri yapıldı. Daha sonra yemek yenildi. Yemekten sonra ödül töreninde sporcular hem anılarını tazeledi, hem de hasret giderdi.
Eski Milli Voleybolcu Haluk Şahin, eski Güreşçi Hasan Ölmez ve sunumu yapan Eyüp Sönmez yönetiminde yapılan ödül töreninde sporculara plaket ve madalyaları törenle verildi.
Karagücü sporcularından ödül alan isimler: Kaptan Teyfik Tirki, İrfan Günseven ve Eşi, Haluk Şahin, Hasan Ölmez, Abdullah Yörüker, İbrahim Kaplan ve Eşi, Sefer Özyazıcı, Ata Soporu TV’den Özcan Başgül, Gülşah Aşçıoğlu, Kemal Koyun, Eyüp Sönmez, Necmi Fazlı Oğlu ve Eşi, İbrahim Girgir, Ata Karataş, Yusuf Yurteri, Mücahit Güngör, Haydar Karataş, Ahmet Köse, Esat Metin ve Eşi, Osman İlker Çelik, İbrrahim Güveç, İbrrahim Bozdağ, Mehmet Güçlü, Erkan Uysal, Bünyamin Emik, Sercan Ergin, Başpehlivan Mehmet Keçeatak, Olimpiyat ve Dünya Şampiyonu Mahmut Demir ve Oğlu, Mehmet Çebi, Başpehlivan Hüseyin Çokal, Üzeyir Çalık ve Rıza Yıldırım’a plaket ve madalyaları takdim edildi. Sporcular kısa konuşmalarla madalya Pazar günü ise kahvaltıdan sonra Pamukkale Travertenleri gezildi.

3. Karagücü Buluşması Hatıra Fotoğrafı

About Author

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır. | AjansR | Newsphere by AF themes.