Sporseverler TV

Doğru Yorumun Adresi

661.Tarihi Kırkpınar’da sürpriz üzerine sürpriz

2 min read
661.Tarihi Kırkpınar'da sürpriz üzerine sürpriz

Edirne Belediyesi’nin düzenlediği 661. Tarihi Kırkpınar Yağlı Pehlivan Güreşleri’ndr birbirinden güzel güreşler seyretmeye devam ediyoruz.
İlk turda sürpriz yaşanmadı 2 turda altın kemeri sürekli olarak sahip olacak Ali Gürbüz, Mehmet Yeşil Yeşil’e yenildi. Geçen yılın finalisti İsmail Koç da Hüseyin Gümüşalan’a yenildi. Yine kgecen yıl kürsü yapan Faruk Akkoyun da Mustafa Taş’a yenildi. Böylelikle 2. turda geçen yıl kürsüde yer alan 3 isim elenmiş oldu.
Sürprizlerin ardı arkası kesilmiyor. 3. turda bu kez Cengizhan Şimşek, Orhan Okulu’yu yenerek yeni bir sürprize imza attı.
Evet bitmedi. Bu kez Ertuğrul Dağdeviren bir dakika dedi. Ali Gürbüz’ü yenen Mehmet Yeşil Yeşil’i yenerek bir başka sürprize imza atan isim oldu.
Mustafa Taş da Osman Aynur’u yenerek çeyrek finale ismini yazdırdı.
Yine bir başka sürpriz Serhat Gökmen de Recep Kara’yı yenerek beni de unutmayın dedi. Bu sonuçla geçen yıl kürsüde olan baspehlivanlardan eser kalmadı. Ayrıca sonucu ile olaylara damga vuran Şaban Yılmaz – Tanju Gemici karşılaşması sonucu itirazlar devam etti.
Böylelikle çeyrek finale kalan isimler şöyle: Serhat Gökmen, Hüseyin Gümüşalan, Ertuğrul Dağdeviren, Cengizhan Şimşek, Fatih Atlı, Mustafa Taş ve Tanju Gemici.

About Author

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır. | AjansR | Newsphere by AF themes.