Sporseverler TV

Doğru Yorumun Adresi

663. Tarihi Kırkpınar Yağlı Pehlivan Güreşleri’ne doğrudan katılacak başpehlivanlar

2 min read
663. Tarihi Kırkpınar Yağlı Pehlivan Güreşleri'ne doğrudan katılacak başpehlivanlar
663. Tarihi Kırkpınar Yağlı Pehlivan Güreşleri'ne doğrudan katılacak başpehlivanlar

2023 Yılı Türkiye Güreş Ligi Baş Pehlivanlık Puan Sıralamasında ilk 32’e girerek doğrudan 663. Tarihi Kırkpınar Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde torbalara göre kol bağlayacak olan başpehlivanların isimleri ise şu şekildedir:

1. Torba: Orhan Okulu, Ali Gürbüz, Serhat Gökmen, Hüseyin Gümüşalan, Yusuf Can Zeybek, İsmail Balaban, İsmail Koç ve Serdar Yıldırım

2. Torba: Mehmet Yeşil Yeşil, Mustafa Batu, Ertuğrul Dağdeviren, Fatih Atlı, Nedim Gürel, Mustafa Taş, Mustafa Doğan Özkaya ve Ali İhsan Batmaz

3. Torba: Enes Doğan, Osman Kan, Osman Aynur, Mustafa Arslan, Turan Balaban, Furkan Durmuş Altın, Özkan Yılmaz (Sakatlık Nedeniyle katılamıyor) ve Süleyman Başar.

4. Torba: Yıldıray Akın, Ünal Karaman, Kürşat Şevki Korkmaz, Tanju Gemici, Recep Kara, Recep Taslak, Emre Erkal, Faruk Akkoyun.

Diğer 8 başpehlivan da yapılacak olan ön eleme turundan sonra 663. Tarihi Kırkpınar Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde güreşmeye hak kazanacak. Böylelikle 40 Başpehlivan 663. Tarihi Kırkpınar Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde seyircilere hünerlerini sergileyecek ve 2 günün sonunda altın kemeri 1’i kazanacak.

About Author

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır. | AjansR | Newsphere by AF themes.