Sporseverler TV

Doğru Yorumun Adresi

Filenin Sultanlarının başarıları devam ediyor

2 min read
Filenin Sultanlarının başarıları devam ediyor
Filenin Sultanlarının başarıları devam ediyor

A Milli Kadın Voleybol Takımımız Avrupa 3.’sü olarak yeni başarıya imza attı. Filenin Sultanları Tokyo 2020’den sonra Avrupa’da başarılı maçlar çıkardı ve bronz madalya kazandı.

Filenin Sultanları Tokyo 2020’de Dünya Şampiyonu Çin’i yenmişti. Çok da başarılı maçlar çıkarmıştı. Hatta Güney Kore’yi geçsek belki de daha büyük başarı gelecekti. Devler arenasında başarılı bir performans göstermesine rağmen, madalya alamamıştı.

Hemen sonrasında yapılana Avrupa Şampiyonası’nda hiç maç kaybetmeden gruplardan çıkmayı başardı. Çeyrek finalde de Polonya’yı 3-0 yenerek, yarı finale yükselmeyi başardı.

Her zaman olduğu gibi yarı finalde Sırbistan’a kaybedince mutlak şampiyonluktan oldu. 3.’lük, 4.’lük maçında Hollanda’yı 3-0 yenerek bronz madalya kazanmayı başardı.

Kadın Voleybol Milli Takımımız Avrupa 3.’sü olarak bronz madalyayı ülkemize getirmeyi başardı. Başka bir branşta olsa yer gök inlerdi. Ama ne yazık ki, çok başarılı olduğumuz voleybolda pek beklenen heyecanı göremedik ne yazık ki!..

Başka Kaptan Eda Erdem Dündar ve tüm takımı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

.

Değerli Sporseverler TV izleyicileri : Daha detaylı bilgi için lütfen videoları izler misiniz? Sporseverler Tv YouTube kanalımı beğenmeyi unutmayınız. Sporseverler Tv YouTube kanalıma abone olup bildirim zilini açtığınız takdirde yeni videolardan haberdar olursunuz…

About Author

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır. | AjansR | Newsphere by AF themes.