Sporseverler TV

Doğru Yorumun Adresi

Karaadilli Yağlı Pehlivan Güreşleri Başpehlivanı Orhan Okulu

6 min read
Karadilli Yağlı Pehlivan Güreşleri Başpehlivanı Orhan Okulu
Karaadilli Yağlı Pehlivan Güreşleri Başpehlivanı Orhan Okulu
Afyon Şuhut Karaadilli Belediyesi ve Karaadilli Yaşatma Derneği’nin ortaklaşa düzenlediği Tarihi Karadilli Yağlı Pehlivan Güreşleri finalinde rakibi Mustafa Batu’yu yenen Orhan Okulu Baş Boy 1.’si olmayı başardı.
Baş Boy kürsü:
1. Orhan Okulu
2. Mustafa Batu
3.1. Enes Doğan
3.2. Mustafa Taş
 MİNİK BİR BOYU (20 kişi)
Sıra Adı Soyadı İli Kulübü Puanı
1 HAKAN YİĞİT BULUT DENİZLİ PAMUKKALE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 0
2 MUSTAFA BERK GEZGİNCİ MANİSA FERDİ LİSANS 0
3 SÜLEYMAN ENES EMREM AFYON AFYONKARAHİSAR YESİLAY SPOR KULÜBÜ 0
3 POYRAZ TAŞPINAR AFYON AFYON GENCLİK SPOR 0
5 BERAT ÇOLAK AFYON AFYONKARAHİSAR YESİLAY SPOR KULÜBÜ 0
6 HASAN GÜNEY BURDUR FERDİ 0
7 BERAT EMRE KOÇ AFYON AFYONKARAHİSAR YESİLAY SPOR KULÜBÜ 0
8 EYMEN ÇOLAK AFYON FERDİ LİSANS 0

 

             MİNİK İKİ BOYU (15 kişi)
Sıra Adı Soyadı İli Kulübü Puanı
1 DANIAL ERFANI DENİZLİ PAMUKKALE BELEDİYE S.K 0
2 ALİ ENES CEYHAN MANİSA FERDİ LİSANS 0
3 AHMET BAL DENİZLİ FERDİ LİSANS 0
3 GÜRKAN GÜRKAYNAK DENİZLİ FERDİ LİSANS 0
5 CUMHUR ABAY DENİZLİ FERDİ LİSANS 0
6 MUSTAFA DALGAR BURDUR FERDİ LİSANS 0
7 ALİ ÖMER AKKAYA AFYON FERDİ LİSANS 0
8 POYRAZ GÖKÇE MANİSA FERDİ LİSANS 0

 

             TEŞVİK BİR BOYU (16 kişi)
Sıra Adı Soyadı İli Kulübü Puanı
1 HÜSEYİN TEOMAN GÜNGÖR DENİZLİ FERDİ 0
2 AHMET CAN SÖNMEZ MANİSA FERDİ LİSANS 0
3 SEMİH GÜN DENİZLİ PAMUKKALE BELEDİYE S.K 0
3 HÜSEYİN UMUT ALVER DENİZLİ PAMUKKALE BELEDİYE S.K 0
5 HAMZA ÖZPİRİÇÇİ MANİSA FERDİ LİSANS 0
6 ERAY ÖZCAN DENİZLİ PAMUKKALE BELEDİYE S.K 0
7 ASLAN BOZKURT MANİSA FERDİ LİSANS 0
8 ALİ BAKAN DENİZLİ PAMUKKALE BELEDİYE S.K 0

 

             TEŞVİK İKİ BOYU (10 kişi)
Sıra Adı Soyadı İli Kulübü Puanı
1 YİĞİT SANCAR DENİZLİ FERDİ LİSANS 0
2 ÜZEYİR GÜNEŞ AFYON FERDİ LİSANS 0
3 RAMAZAN ERBEYLİ DENİZLİ FERDİ LİSANS 0
3 YAĞIZ ONGUN DENİZLİ FERDİ 0
5 HAKAN ALİ KARAYİĞİT AFYON AFYONKARAHİSAR YEŞİLAY S.K 0
6 DURMUŞ ALİ MERT KARAKUŞ MANİSA FERDİ LİSANS 0
7 ALP ÜNALP DENİZLİ FERDİ 0
8 UHUD ÖNALAN ANTALYA FERDİ LİSANS 0

 

             TOZKOPARAN BOYU (31 kişi)
Sıra Adı Soyadı İli Kulübü Puanı
1 SELİM MADSAR ANTALYA FERDİ LİSANS 0
2 ERCAN BAKAN DENİZLİ PAMUKKALE BELEDİYE S.K 0
3 CELAL BAYAR İŞLEK ANTALYA FERDİ LİSANS 0
3 RAMAZAN KARAÇAVUŞ BALIKESİR FERDİ LİSANS 0
5 SERKAN PALAZ ANTALYA FERDİ LİSANS 0
6 MEHMET AKDAĞ MANİSA FERDİ LİSANS 0
7 ONUR BARCA ANTALYA FERDİ LİSANS 0
8 RECEP ŞAHİN YAŞBAYIR ANTALYA FERDİ LİSANS 0

 

             AYAK BOYU (23 kişi)
Sıra Adı Soyadı İli Kulübü Puanı
1 YASİN UZUN İSTANBUL FERDİ LİSANS 0
2 İSA DEMİR ANTALYA CENGİZ ELBEYE GÜREŞ İHTİSAS S.K 0
3 ÖMER GÜL KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 0
3 İBRAHİM YÖRÜK ANTALYA FERDİ LİSANS 0
5 FAHRİ İNCE ANTALYA ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ S.K 0
6 ALİ UYSAL AFYON AFYONKARAHİSAR YEŞİLAY S.K 0
7 ARDA SÜLEK ANTALYA FERDİ LİSANS 0
8 MAHMUT EREN ÇAPKIN BALIKESİR FERDİ LİSANS 0

 

             DESTE KÜÇÜK BOYU (27 kişi)
Sıra Adı Soyadı İli Kulübü Puanı
1 SERHAT ABAY DENİZLİ FERDİ LİSANS 0
2 SOYKAN BERKE KINDIR ANTALYA FERDİ LİSANS 0
3 OĞUZHAN SÜLEYMAN SUNAR ANTALYA FERDİ LİSANS 0
3 MUSA EFE ŞENTÜRK DENİZLİ FERDİ LİSANS 0
5 YİĞİT ARDA ALUÇ İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYESİ GÜREŞ TAKIMI 0
6 ABDÜLKADİR SUBAŞI ANTALYA SERİK BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 0
7 RAMAZAN MELİH KAŞ ANTALYA FERDİ LİSANS 0
8 MÜRSEL ASLAN ÇORUM FERDİ LİSANS 0

 

             DESTE ORTA BOYU (22 kişi)
Sıra Adı Soyadı İli Kulübü Puanı
1 ÖZER ÖZGÜR ASLAN ANKARA ASKİ S.K 0
2 MUSTAFA ALİ YALÇIN ANTALYA FERDİ LİSANS 0
3 MUHAMMET TOY ANTALYA ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ S.K 0
3 AHMET BARAN İSTANBUL FERDİ LİSANS 0
5 AYBARS EFE GÜNDOĞDU ANTALYA SERİK BELEDİYESİ SK 0
6 ZEKERİYA DOĞAN ANKARA KIZILCAHAMAM ANADOLU S.K 0
7 MAHMUT AKSUNGUR DENİZLİ FERDİ LİSANS 0
8 MEHMET ZAFER SEÇİM ANTALYA FERDİ LİSANS 0

 

             DESTE BÜYÜK BOYU (14 kişi)
Sıra Adı Soyadı İli Kulübü Puanı
1 ALPEREN SEZER AFYON FERDİ 0
2 ORHAN GEZER ANTALYA FERDİ LİSANS 0
3 MUSTAFA NAZ ANTALYA FERDİ LİSANS 0
3 LEVENT DALAY MANİSA FERDİ LİSANS 0
5 KEMAL BÖLÜKBAŞI ANKARA ASKİ S.K 0
6 SUAT TÜRKMENOĞLU İSTANBUL FERDİ LİSANS 0
7 CENKER DURMAZ ANTALYA SERİK BELEDİYE S.K 0
8 ADEM ÇAKAL ANTALYA ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ S.K 0

 

             KÜÇÜK ORTA KÜÇÜK BOYU (27 kişi)
Sıra Adı Soyadı İli Kulübü Puanı
1 BAYRAM BERK KARACAN ANTALYA ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ S.K 0
2 MUSTAFA AKMAN ANTALYA SERİK BELEDİYE S.K 0
3 EMİRHAN KILIÇ ERZURUM FERDİ LİSANSI 0
3 MUSTAFA BORUCU ANTALYA MCM ÖZPARLAR S.K 0
5 CENK AKPINAR EDİRNE FERDİ LİSANS 0
6 SÜLEYMAN KÜTÜK ANTALYA FERDİ LİSANS 0
7 ZEKİ CAN ERDEM ANTALYA ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ S.K 0
8 AHMET KOYUNCU ANTALYA FERDİ LİSANS 0

 

             KÜÇÜK ORTA BÜYÜK BOYU (10 kişi)
Sıra Adı Soyadı İli Kulübü Puanı
1 OĞUZHAN ÖZTÜRK ANTALYA FERDİ LİSANS 0
2 HİMMET BAĞCAN DENİZLİ FERDİ LİSANS 0
3 MUHAMMET OCAK ANTALYA FERDİ LİSANS 0
3 YUSUF KIRAT ANKARA ASKİ S.K 0
5 SALİH BİÇER ANTALYA FİNİKE BELEDİYE S.K 0
6 GÜRBÜZ SEÇİM ANTALYA SERİK BELEDİYE S.K 0
7 İSMAİL DEMİR ANTALYA FERDİ LİSANS 0
8 İSMET TOPACA ANTALYA FERDİ LİSANS 0

 

             BÜYÜKORTA BOYU (16 kişi)
Sıra Adı Soyadı İli Kulübü Puanı
1 ŞAKİR BOZKURT AFYON AFYONKARAHİSAR YEŞİLAY S.K 0
2 SAMET OCAK ANTALYA FERDİ LİSANS 0
3 ADİL KIVRAK ANTALYA ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ S.K 0
3 EFE ATABEY ANKARA ASKİ S.K 0
5 MUSTAFA ÖLMEZ ANKARA ASKİ S.K 0
6 SERDAR ÇAVUŞOĞLU ANKARA ASKİ S.K 0
7 SEMİH BAYRAM YILMAZ ANTALYA FERDİ LİSANS 0
8 ABDULLAH AÇIKGÖZ MANİSA FERDİ LİSANS 0

 

             BAŞALTI BOYU (15 kişi)
Sıra Adı Soyadı İli Kulübü Puanı
1 RAMAZAN EVREN MANİSA FERDİ LİSANS 0
2 ENGİNCAN AKŞİT ANTALYA FERDİ LİSANS 0
3 HASAN BORUCU ANTALYA SERİK BELEDİYE S.K 0
3 ERHAN YILMAZ DENİZLİ PAMUKKALE BELEDİYE S.K 0
5 EKREM AKIN KOCAELİ FERDİ LİSANS 0
6 BURAK ÜNAR ANTALYA FERDİ LİSANS 0
7 HASAN ERGİN ANTALYA FERDİ LİSANS 0
8 DÜNDAR ŞAN ANKARA ASKİ S.K 0

 

             BAŞ BOYU (10 kişi)
Sıra Adı Soyadı İli Kulübü Puanı
1 ORHAN OKULU ANTALYA MURATPAŞA BELEDİYESİ S.K 0
2 MUSTAFA BATU ANTALYA FERDİ LİSANS 0
3 ENES DOĞAN ANTALYA FERDİ LİSANS 0
3 MUSTAFA TAŞ İSTANBUL FERDİ LİSANS 0
5 YUSUF CAN ZEYBEK ANTALYA FERDİ LİSANS 0
6 OSMAN AYNUR İSTANBUL FERDİ LİSANS 0
7 RAMAZAN BİRCAN ANTALYA FERDİ LİSANS 0
8 ALİ ALTUN ANTALYA FERDİ LİSANS 0

About Author

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır. | AjansR | Newsphere by AF themes.