Sporseverler TV

Doğru Yorumun Adresi

Biz size güvendik!.. Şok!.. Şok!.. Şok!..

2 min read
Şok!.. Şok!.. Şok!..
Şok!.. Şok!.. Şok!..

15 gün öncesinde yapılan maçlarda aldığınız başarılı sonuçlar nedeniyle biz size güvendik ve final oynar dedik. Ama ne gördük? Şok!.. Şok!.. Şok!..

Dünya Kupası eleme maçlarında aldığınız başarılı sonuçlar bizi yanılttı. Öncelikle komu oyundan özür dileriz. Biz sizin oynadığınız ve oynattığınız futbola güvenerek, bu milli takım final oynar ve tarih yazar dedik. Ama yanılmışız. Siz bizi yanılttınız. Bir kez daha!..

Yıllar geçse de bir türlü düzelme olamayacak gibi geliyor. ‘Tesadüfi başarı başarı değildir.’ diyor ya birisi. Galiba öyle oldu. Aslında gelişmeye ve ilerlemeye doğru gideceğimiz yere daha da kötüye gidiyoruz. Avrupa’da B ligine düşmemiz ile başlayan hayal kırıklığı… Daha sonra oynanan Danimarka, Hollanda gibi takımları yenerken bizi umutlandırdınız ama nafile!..

Ne yazık ki! Sıfır çektik. Hepsi neyse de neden oynamadınız? Bunu birinin bize açıklaması gerekmiyor mu? Bu kadar yatırım yapılan bir sektör yıllardan beri hiçbir ilerleme kaydetmiyor. Oysa ki ben Şenol Güneş ve öğrencilerine o kadar güveniyordum ki, inanılır gibi değil!

Eskiler daha iyi imiş… Bu kadar imkan onlarda olsa idi neler yapalardı. Eski futbolcular ayaklarına giyecek ayakkabı ve forma bolamazken harikalar yaşatırlarmış. Şimdi her şey var ama takım yapacak kimse yok! Bu milli takım beyler lütfen biraz uyanın!..

Oynamanız için size yalvarmamız mı gerekiyor? Oynayarak yenilseniz yüreğimiz yanmaz… Yazık çok yazık!..

Değerli Sporseverler TV izleyicileri : Daha detaylı bilgi için lütfen videoları izler misiniz? Sporseverler Tv YouTube kanalımı beğenmeyi unutmayınız. Sporseverler Tv YouTube kanalıma abone olup bildirim zilini açtığınız takdirde yeni videolardan haberdar olursunuz…

About Author

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır. | AjansR | Newsphere by AF themes.