Sporseverler TV

Doğru Yorumun Adresi

Euro 2020’nin favorisi Milli Takım!..

2 min read
Euro 2020’nin favorisi Milli Takım!..
Euro 2020’nin favorisi Milli Takım!..

Euro 2020 hazırlık maçlarında biraz durgun görünen Milli Takım ‘reklamlar bitti film başlıyor’ dedi.

Normal Dünya Kupası maçlarında çok iyi görünen takım, hazırlık maçında biraz olsun düşündürse de başarılı sonuçlara imza atacağı kesin. Şenol Güneş ve öğrencileri bize büyük bir mutluluk yaşatacak gibi. Güneş’in elinde muhteşem bir kadro zenginliği var. Bu jenarasyon sanıyorum hem Avrupa Şampiyonası’nda, hem de Dünya Kupası’nda çok büyük başarıla imza atacağa benziyor.

Hazırlık maçlarında Türkiye – Azerbaycan karşılaşmasında 28. dakikada Mahmudov’un golüyle mağlup duruma düşmemize rağmen, 34. dakikada Halil Dervişoğlu ve 44. dakikada Kaan Ayhan’ın golleriyle galip gelmeyi bildi.

Daha sonra yapılan Gine maçında her iki takım da birbirine üstünlük sağlayamazken, maç golsüz sona erdi.

Son yapılan Moldova maçında diri bir futbol ile 2-0 galip gelerek, Avrupa Şampiyonası için ümit verdi. Moldova’yı 58. dakikada Burak Yılmaz ve 77. dakikada Cengiz Ünder’in attığı gollerle mağlup etmeyi başardı.

A Milli Takım yaptığı hazırlık maçları ile reklamlar bitti asıl şimdi film başlıyor mesajını verdi. Avrupa Şampiyonası’nda A Milli Takıma başarılar diliyoruz.

Başaracaklarına inanıyoruz!..

Değerli Sporseverler TV izleyicileri : Daha detaylı bilgi için lütfen videoları izler misiniz? Sporseverler Tv YouTube kanalımı beğenmeyi unutmayınız. Sporseverler Tv YouTube kanalıma abone olup bildirim zilini açtığınız takdirde yeni videolardan haberdar olursunuz…

About Author

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır. | AjansR | Newsphere by AF themes.