Sporseverler TV

Doğru Yorumun Adresi

Kadınlarda bronz, erkeklerde şampiyon…

2 min read
Kadınlarda bronz, erkeklerde şampiyon...
Kadınlarda bronz, erkeklerde şampiyon...

Voleybol Milletler Ligi’nde kadınlarda bronz madalya kazanırken, erkekler Avrupa Şampiyonu oldu. Hem de hiç yenilmeden üstelik iki kez üst üste…

Kadın A Milli Voleybol Takımı Milletler Ligi’nde oynadığı 15 maçta sadece 4 maçta mağlup oldu. Türkiye aldığı bu sonuçlar sonunda play-off’lara kaldı. Milletler Ligi’nde ilk 4 takım arasında yer aldı. Burada oynadığı maçlarda ABD’ye yenilirken, üçüncülük maçında Japonya’yı 3-0 mağlup ederek bronz madalya almayı başardı.

Kaptan Eda Erdem en iyi orta oyuncusu seçildi.

Erkeklerde ise yaptığı tüm mücadelelerde hiç birinde yenilmeden Avrupa Şampiyonu olmayı başardı. Erkekler geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Avrupa Şampiyonu olmayı başardı. Bu başarıyı 2 yıl üst üste tekrarlaması ayrıca değerlendirilmesi gerekir.

Takım oyunlarında Avrupa’da başarılı olamadık. Fakat Erkek A Milli Takım geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Avrupa Şampiyonu olmayı başardı.

Değerli Sporseverler TV izleyicileri : Daha detaylı bilgi için lütfen videoları izler misiniz? Sporseverler Tv YouTube kanalımı beğenmeyi unutmayınız. Sporseverler Tv YouTube kanalıma abone olup bildirim zilini açtığınız takdirde yeni videolardan haberdar olursunuz…

About Author

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır. | AjansR | Newsphere by AF themes.